Oskuste öö

oskuste ooÄra maga maha ja osale 12. novembril 2020 kell 17.00 – 05.00 põnevates MEISTRIKLASSIDES kodust lahkumata, mugavalt ja turvaliselt! Astu vajalikud sammud ja oledki klassis!

Meie videokoolitused annavad Sulle uusi vajalikke ja põnevaid teadmiseid erinevate oskuste varasalvest - nii toitlustuse kui ka tehniliste oskuste maailmas. Lisaks avatud tunnile, saad uurida millised õppimisvõimalusi kool veel pakub ning külastada meie kooli virtuaaltuuri vahendusel

Registreerimiseks soovime, et täidate vormi, kus sisestate enda kontakt e-posti aadressi ja valite välja, millistes meistritubades soovite osaleda. Saadame Teile enne Oskuste öö algust lingi(d) meistriklassi videoga, mida saate 12.november kella 17:00 alates Teile sobival ajal kuni järgmise hommiku kella 05:00-ni vaadata.

Koolituste/meistritubade kirjeldused:

KUIDAS ÕMMELDA FIGUURSETE KANTIDEGA TOPELTTASKUT Materjalid inspireerivad õmblejat! Paspuaaltaskut õmmeldes saab tehnoloogiasse läheneda loovalt ja mänguliselt.
JÄÄTISE TÖÖTUBA Jäätist hakati valmistama 17. sajandil Itaalias. Kaua oli tegu jõukate maiustusega ning jäätist oskasid valmistada ainult parimad kokad.
ÜLLATUS KÕRVITSAS Koka eriala õpilased on valmistanud sügisesse argipäeva ühe lustliku kõrvitsa peituse.
BESEERULLI VALMISTAMINE Beseerulli valmistamine on jõukohane igale magusasõbrale. Töötoas õpime valmistama suus sulavat vaarikatega beseerulli.
KUIDAS JÕUAB PAKK TELLIJANI? Kuidas jõuab kliendi tellitud kaup temani? Mis juhtub kaubaga peale tellimuse edastamist?
MILLISED ON KAUBANDUSES KASUTATAVAD SEADMED JA TÖÖVAHENDID? Tutvume põhiliste kaubanduses kasutatavate seadmete ja töövahenditega.
KUIDAS ÄRA TUNDA VÕLTSITUD RAHATÄHTE? Mis on euro? Töötoas tutvume euro kujunduse ja ajalooga ning kuidas ära tunda võltsitud rahatähte.

Pärnu Postimees 09.11.2020 - https://parnu.postimees.ee/7105758/haridusasutused-tutvustavad-oskuste-ool-kutseopet