Küpsiste kasutamine

Veebileht kasutab küpsiseid - väikesemahulisi tekstifaile, milliseid veebileht saadab kasutaja arvutisse veebilehitseja andmete kogusse. Küpsiseid kasutatakse veebilehel parema kasutuskogemuse pakkumiseks, võimaldamaks meie veebiserveril kasutaja ära tunda ja kohandada sisu automaatselt vastavalt kasutaja vajadustele, kui ta edaspidi lehte külastab. Küpsiste kasutamine aitab meil ka kergemini meie kasutaja vajadusi tuvastada, näiteks annab meile kasutusstatistikat, mis võimaldab meil mõõta ja parandada oma veebilehe toimimist.

Meie küpsiseid võivad luua erinevad teenusepakkujad, kes aitavad meil oma veebiteenuseid pakkuda sealhulgas näiteks sotsiaalmeedia keskkonnad. Veebilehe kasutajatelt eeldatakse küpsiste kasutamisega nõustumist, kui nende veebilehitseja sätetes on küpsised lubatud.

Te võite alati valida, kas soovite oma veebilehel küpsised lubada või mitte. Kui Te küpsiseid lubada ei soovi, võite oma veebilehitseja sätetes küpsised automaatselt ära keelata või lasta end igal üksikul juhul eraldi teavitada, kui veebileht nõuab küpsise lisamist. Vajalike seadistuste tegemiseks vaadake palun oma veebilehitseja abi funktsiooni.