Koolis osutab tugiteenuseid õppe- ja tugiteenistus, mille üks põhiülesandeid on tagada õpilastele tugiteenuste (sh karjääriteenus, õpiabi, eri- ja sotsiaalpedagoogiline ja psühholoogiline teenus) kättesaadavus.
Õppe- ja tugiteenistusse kuuluvate tugispetsialistide esmaseks ülesandeks on nõustada õpilasi õpiraskuste ja sotsiaalsete probleemide korral ning osutada karjääri- ja eripedagoogilist nõustamist. Psühholoogilise abi vajadusel suuname õpilased vastava spetsialisti vastuvõtule, näiteks Pärnumaa Rajaleidja keskusesse või Pärnumaa laste ja noorte vaimse tervise keskusesse.
Õppetööga toimetuleku toetamiseks töötab koolis õppe- ja kasvatustöökomisjon, mis tegeleb koostöös rühmajuhatajate ja õpetajatega regulaarselt raskustesse sattunud õpilastega (kohanemisraskused, käitumisraskused, õpiraskused, õppevõlgnevused, puudumised, koolikiusamine jne). Komisjoni peatähelepanu on suunatud õppevõlgnevustega õpilaste toimetuleku jälgimisele, lisaks osutab õpiabi, aitab lahendada probleeme, konflikte, lihtsalt arusaamatusi, tegeleb õppekorralduslike probleemidega, suunab nõustamisele, arendab sotsiaalseid oskusi, loob kontakte ning teeb koostööd KOViga, lapsevanematega, Pärnu Õppenõustamiskeskusega, suunab spetsialistide vastuvõtule jne. Õppetööga toimetulekut jälgitakse reeglina iga õppeperioodi järel (periood - 5 nädalat).
Pakume Sulle abi ja nõustamist erinevate probleemidega toimetulekul. Kui tunned, et Sul on tekkinud pingeid ja raskusi ning soovid sellest rääkida, siis võta meiega ühnedust.
Soovime ja tegutseme selle nimel, et iga õppija tuleb kooli hea enesetundega, osaleb õppetöös huviga ja rõõmsal meelel!