NÄOHOOLDUS

Nahk on meie kõige suurem organ. Ühel poolt pakub ta kaitset väliskeskkonna eest, teiselt poolt aga peegeldab meie organismi üldist seisundit.

Kui näonahk on tasakaalust väljas - liiga kuiv või liiga rasune ning pidevalt vaevab kas punetus või vistrikud, siis vajab nahk abi.

Pilt: Naha puhastamine (http://www.guinot.ee/blogi/naha-puhastamine).

Meie vanaemad said naha puhtaks ja säravaks seebi ja veega. Tänapäeval kätkeb näohooldus tervet teadust. Näohooldusi on palju ja erinevaid, kuid kõige sagedamini on abi nahka niisutavast, sügavpuhastavast või efektiivsest vananemisvastasest näohooldusest.

Hooldused koosnevad erinevatest etappidest, mille käigus kasutatakse erineva toimelisi koorijaid, aktiivampulle, kontsentraate, seerumeid ning vastavalt naha tüübile ja vajadustele sobivat maski.
Hoolduse käigus puhastatakse, kooritakse ja niisutatakse nahka, andes tulemuseks ühtlase hästiniisutatud elastse naha.
 
Näohoolduse kõige olulisemad etapid:

Nahahoolduse eesmärgiks on naha tervisliku funktsioneerimise soodustamine.

Õige nahahooldus on vajalik sõltumata sellest, kas nahal on mingi probleem või mitte. Igas elukeskkonnas - pakaselises, tuulises, kuumas ja külmas on faktorid, mis häirivad naha  loomulikku funktsioneerimist.

Naha igapäevane baashooldus on tavapärane, mille teostamiseks on vajalikud puhastusvahend ja vesi, niisutav kreem ja päikeseblokaator.

Puhastusvahendite eesmärgiks on:

Näovee  eesmärgiks on:

Niisutajate eesmärgiks on:

Päikeseblokaator on vajalik, et vältida:

NB!!! Alati, enne hoolduse alustamist küsitletakse klienti võimalike allergite kohta. Allergiad selgitatakse vastavate testidega allergoloogi vastuvõtul.