Pärnumaa Kutsehariduskeskus võtab osa Haapsalus toimuvast karjääriinfomessist

9. märtsil 11.00-14.00 toimub Haapsalu Põhikoolis Läänemaa noorte karjääriinfomess "Oma Rada 2018", kus on esindatud ka Pärnumaa Kutsehariduskeskuse messitiim ja toitlustusteeninduse töötuba.

Messitiimi kuuluvad õppe- ja karjäärinõustaja Kersti Oksaar ning õpilasesinduse liikmed Eleanora Kleine (toitlustusteeninduse 1. kursuse õpilane) ja Margus Veemaa (elektroonikaseadmete tehniku 2. kursuse õpilane).

Messiboksist saab informatsiooni Pärnumaa Kutsehariduskeskuse õppimisvõimaluste, õpilaste vastuvõtu ja Pärnumaa Kutsehariduskeskuses õppimise kohta.

Messil osalevad eksponendid tulevad välja erinevate töötubadega. Pärnumaa Kutsehariduskeskus on esindatud toitlustusteeninduse töötoaga, mille viib läbi kutseõpetaja Peep Peetersoo koos toitlustusteeninduse 1. kursuse õpilase Erika Tilseniga. Töötoas on võimalik voltida salvrätikuid ja panna enda teadmised proovile restoranivahendite tundmises.

"Oma Rada 2018" karjäärimessile on oodatud üldhariduskoolide õpilased, õpetajad ja lapsevanemad, kes saavad praktilistes töötubades ise kätt proovida ja tutvuda ümberkaudsete ning ka kaugemalt tulnud kutsekoolide erialade ja ametitega. Oma võimalusi esitlevad ka gümnaasiumid ja mitmed organisatsioonid.

Ürituse kohta leiad rohkem informatsiooni "Oma Rada 2018" Facebooki lehelt.

 

Ülevaate koostas õppe- ja karjäärinõustaja Kersti Oksaar.