SA Archimedes ja Pärnumaa Kutsehariduskeskus kutsuvad ESIMESELE KUTSEHARIDUSE RAHVUSVAHELISTUMISE PÄEVALE, mis toimub Pärnumaa Kutsehariduskeskuse suures auditooriumis 18. mail 2017 algusega kell 10.00. Esimest korda toimuva kutsehariduse rahvusvahelistumise päeva eesmärk on  juhtida tähelepanu kutsekoolides tehtavale heale rahvusvahelisele koostööle. See on suurepärane võimalus saada aimu koolides toimuvatest rahvusvahelistest tegevustest ja nende tulemustest ning kohtuda eredate isiksustega, kes kutsehariduse rahvusvahelistumist eest veavad. Päeva dirigeerib Ago Anderson.

Päevale annavad kohe hoo sisse kõige tähtsamad inimesed koolis ehk siis välispraktika läbinud Pärnumaa KHK õpilased.

Edasi astuvad ette ülejäänud võtmetegelased, et avada kogu õpirände korraldusliku poole võlu ja valu.

Kolmas oluline vaatus on pühendatud strateegilisele koostööle, esitletakse häid näiteid ja antakse ideid ja julgust neile koolidele, kes ei ole veel selles vallas kätt valgeks saanud.

Päeva lõpus uurime, kuidas rahvusvahelistumine paistab akrediteerimises ning kuidas on kutsehariduse rahvusvahelistumise seis naaberriigis Soomes. NB! Üritust ilmestab Tartu Kunstikooli õpetaja Kalli Kalde litograafia tehnikas graafika tööde näitus, mis valminud stažeerimise ajal Saksamaal.
 

Lisainfo:

Karol Sepik

Sihtasutus Archimedes

Kommunikatsiooniosakonna vanemspetsialist

Tel 52 90 227