Teisipäeval, 25. aprillil algusega kell 12.25 toimub B-korpuse aulas B303 infopäev Pärnumaa Kutsehariduskeskuse viimaste kursuste õpilastele, et neil oleks kergem oma edasisi haridus- ja/või tööalaseid valikuid teha ning töömaailmas paremini hakkama saada.

Kutsekeskhariduse erialadel õppivatele õpilastele tutvustatakse Pärnumaa Kutsehariduskeskuse keskhariduse baasil õpetatavaid erialasid. Kutsekeskhariduse erialadel õppivatele Pärnumaa Kutsehariduskeskuse õpilastele antakse lühiülevaade hooldustöötaja, juuksuri, kergete rõivaste rätsepa, kosmeetiku, raamatupidaja, sekretäri ja väikeettevõtja erialadest.

 

Maksu- ja Tolliameti teenindusosakonna peaspetsialist Jaan Krinal annab peatsetele lõpetajatele ülevaate maksundusest (neto- ja brutopalk, palgaarvestus, maksud ettevõtluses). Tööinspektsiooni lektorid Leonid Siniavski ja Rein Reisberg aitavad tõsta tööturule suunduvate noorte teadlikkust töökeskkonnast ja -suhetest. Erasmus+: Euroopa Noored esitleja Gerli Tiido tutvustab õpilastele Erasmus+ võimalusi (vabatahtlik teenistus, noortevahetused, koolitused, projektide kirjutamine).

Õpperühmade üritusele registreerumine kestab 21. aprilli õhtuni See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. e-maili aadressile rühmajuhatajate või aineõpetajate kaudu.

Üritus on lisatud ka oskuste aasta 2017 kalendrisse. Oskuste aastal väärtustakse oskusi, meisterlikkust, kutseharidust ja elukestvat õpet Eesti ühiskonnas ning tõstetakse ausse oskused, mis aitavad kiirelt muutuvas maailmas kohaneda ja oma tööd edukalt teha. 

Lisainfot ürituse kohta saab Pärnumaa Kutsehariduskeskuse õppe- ja karjäärinõustaja Kersti Oksaare käest (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 445 9465).

Ülevaate koostas: õppe- ja karjäärinõustaja Kersti Oksaar