Pääsesime virtuaalvõistluse järgmisesse vooru

Kehtna MTK ja Eesti NATO Ühing kutsus õpilasi vanuses 14 kuni 19 ja noori eksperte vanuses 20 kuni 30 osalema virtuaalvõistluse „European Cyber Challenge 2016“ Eesti eelvoorus.

Virtuaalvõistlus „Päästke Dogeland“ http://virtuaal.kehtnamtk.tk/ Võistluse toimumise keskkond: Kehtna MTK virtuaalserverite VMware ESX platvorm.

Pärnumaa kutsehariduskeskuse meeskond "localhost" saavutas nimekirjas olevast 16. võistkonnast 4. koha ja liigub edasi järgmisesse vooru. Samuti tagatakse meie meeskonnale NATO poolt korraldataval koolitusel osalemine, mis leiab aset 17.-19.08. Põltsamaal. Selle käigus eraldatakse kõikidest võistkondadest välja veel 10 inimest, kes lähevad Eesti esindama üle Euroopalisel kübervõistlusel.

Meeskond "localhost" liikmed ja rollid olid:

  • Rasmus Kulbok - Windowsi spetsialist
  • Mihkel Palmik - Vabavara spetsialist
  • Mikk-Markus Metsis - Arendaja
  • Kristjan Leotoots - Meeskonnajuht

Võistlus toimus: 6.-7. juuni 2016

Meeskond pidi koosnema kuni 10-st liikmest, sh õpilased vanuses 14-19 ja kuni viis 20-30-aastast IT-valdkonna tundjat, kuid kes otseselt igapäevaselt selles valdkonnas täiskohaga ei tööta ning ei ole saanud magistrikraadi. Täpsemad kriteeriumid osalemiseks on siin: http://www.europeancybersecuritychallenge.eu/2016/rules/. Meeskond pannakse kokku Eesti NATO Ühingu poolt koostöös partneritega, kes katab ka sõidu- ja elamiskulud kogu tiimile Saksamaal Düsseldorfis võistlustel viibimise ajal 7-11. november 2016.a.