Kutsevõistluste tulemused

Võitjate fotogalerii asub SIIN.

Ärikorraldus: I koha võitis meeskond - Allar Vellner ja Kristo Krüger (ÄK-15), II koha võitis meeskond - Kert Klementi, Kardo Mägi, Roland Bertil Sang (ÄK -4), III koha võitis meeskond- Hanna-Liisa Holm, Elerin Ein, Annely Villiste (ÄK-15).

Koostelukkepp: I koht - Rainer Salumaa (KL-14), II  koht  - Rainer Ansu (KL-14), III koht - Max Pärna (KL-14).

Laotöötaja: I koht - Heria Mets (LOK-15), II koht - Katrin Madisson (LOK-14) III koht - Kaidi Kutan (LOK-14).

Ehituspuusepp: I koht -Richard Remmelgas (PM-15), II koht - Albert Lumera (EP-14), III koht - Kermo Kukk (PM-14).

Juuksur - ‘’New Vintage’’:  I koht - Kairit Laanela (+ publiku preemia), II koht - Deili-Käroli Krull, III koht - Eva Teor, IV koht - Tiina Tupits.

Keevitaja: I koht - Joel Paas (KV-15), II koht - Kermo Hunt (KV-13), III koht - Rauno Visor (KV-14).

Müüja-klienditeenidaja: Kaubanduse noorem vanusegrupp I koht - Anne-Liis Kanev (M-13), II koht - Aivi Oja (M-13), III koht - Annabel Soovik (M-13);

Kaubanduse vanem vanusegrupp: I koht - Kaia Lääne (MK-15),  II koht - Astrid Rosenberg (MK-15), III koht - Sandra Tann (MK-15).

Ehitusviimistlus: I koht - Tairi Tomson (V-14), II koht - Gren Brenton Tuulik (V-13), III koht - Ann-Liisa Maadre (V-14).

Sekretär: I koht - Kerli Korp (S-14), II koht - Merle Juurik (S-14),  III koht - Rele Reial (S-14).

Tisler: I koht - Martin Mardiste  (T-13), II koht - Egert Kiviselg  (T-14), III koht - Karl Tamm  (T-14).

Majutusteenindaja I koha võitis meeskond: Anete Leesment (MT-13), Johanna Ling (MT14), Diandra Ojaots MT15 II koha võitis meeskond: Kerli Aedma (MT-13),  Maarika Joa (MT-14), Kätlin Kuura (MT-15) III koha võitis meeskond: Kelly Saar (MT-13), Janne Luumberg (MT-14), Maris Link (MT-15).

Puhastusteenindaja: I koht - Kaie Lehissaar (PT-13), II koht - Irina Kraft (PT-13), III koht - Mari Paiste (PT-13).

Rätsepatöö: I kursus "Üks vahva kott" I koht - Elo Elissaar (R-15), II koht - Kattri Hurt (R-15), III koht - Aita Tammekivi (R-15).

II kursus "Kleit" I koht - Merle Ojasoo (R-14), II koht - Helen Lensment (R-14), III koht - Kerli Rein (R-14).

Kokk: II kursus I koht  - Regina Vaikla ja Carl-Cristhoper Mehik (K-14B), II koht - Inge Pikkor ja Jaak Bombul (K-15B), III koht - Gerli Õunaid ja Carmen Kaelep (K-14B).

III-IV kursus I koht  - Kairi Vanatoa ja Madli Reesalu (K-12A), II koht - Mairo Pilliroog ja Roger Pauklin (K-12B), III koht  - Sander Kuldsaar ja Karl Lilles (K-12A).

Koka eriala kutsevõistluse „Kuldne kulp 2016“ eripreemiad: • „Parim menüü“ Gerli Õunaid ja Carmen Kaelep (K-14B) • „Lihtsuses peitub võlu“ Geidi Danilova ja Aaron Ares Algo (K-15B) • „Parim tiim“ Marleen Alle ja Kristel Kohv (K-12A) • „Tulevikulootus“ Mai Lüüsalu ja Jennifer Smirnov (K-14A) • „Parim liha“ Maile Nuut K-13B ja Sandra Miil (K-13A)

Teenindusviktoriini  parim: Aleksander Lind (K-15B).

Teenindusviktoriini parim meeskond: Eiko Kuningas, Indrek Eesnurm, Käner Häidesk, Aleksander Lind (K-15B)

Infotehnoloogia I koht - Jan-Jesaja Alliku (AA-13), II koht - Rasmus Kulbok (AA-13), III koht - Mihkel Palmik (AA-13).

Kosmeetik: I koht - Kristin Jantson (ILT-14), II koht - Margis Hännikäinen (ILT-14), III koht - Hannele Uuutsalu (ILT-14).

Autotehnik - Tavotiööbik 2016: I koht - Marek Berggrünfeld (AT-14), II koht - Hardo Piiri (AT-15), III koht - Daniil Rapatski (AT-14).

Elektrotehnik: I koht - Tiit Sild (EL-13), II koht - Erik Naissaar (EL-15), III koht - Siim  Ojaste (EL-15).

Kondiiter: I koht - Ragne Toom ja Marleen Metsaoru (PK-13), II koht - Annika Otti ja Mairin Metsaäär (PK-14), III koht - Karinee Sang ja  Anneriin Isand (PK-14).