Ellujäämiskursustel

PKHK patriootiline klubi „Ilves“ käis metsas ellujäämiskursusel. 21-22. märtsil toimus klubi „Ilves“ väljasõit Tori-Jõesuu metsa. Väljasõidu eesmärk oli kogeda, kuidas on võimalik talvel metsas ellu jääda.Kaasas oli 9 klubi liiget, PKHK õpilased: Reiko Lepik, Lauri Lemmik, Dago Maikel Tamm, Rauno Pitkmann, Egerti Talts, Chris Kull, Janari Kuusemets, Reit Reidla, Kristofer Mäger. Ringi juhendaja ja eestvedaja on Leonkhard Talson.
Tori-Jõesuu taluperemees Kuido Tammoja oli lahkelt nõus „Ilvese“ klubile eraldama kasutamiseks maa-ala, kus sai teha lõket ja ööbida. Selle maa-ala said noored kasutusse alaliselt ja hakkasid seal juba ka korrastustöid tegema. 20 m2 alal raiuti põõsaid ning kaevati kive maas seest välja. Tulevikus tahetakse sinna ehitada katusealune, uuriti ümbrust ja õhtul korraldati laskevõistlus. Kolm parimat said ka autasu. Jõudu andis ühine söömaaeg välikatlast, mis koosnes hapukapsast sealihaga.
Ööbimine toimus väljas magamiskottides. Hommikul ärgates oli väljas külma vaid 10 kraadi, aga Ilvesed on vaprad ja ei karda külma. Peeti tulevikuplaane!