Uudised

Kandideeri välispraktikale!

Välispraktika on hea võimalus panna oma julgus ja oskused proovile ning sooritada oma õppekavas sisalduv praktika mõne teise riigi ettevõttes või omandada esimene rahvusvaheline töökogemus pärast lõpetamist. Kandideeri kindlasti, Loe edasi...

Näitus eTwinning projektitööst

Alates 20.05.2019 on Pärnumaa Kutsehariduskeskuse (PKHK) raamatukogus avatud eTwinningu projektitööle pühendatud näitus. eTwinning on üle-euroopaline veebipõhine koostööprojekt, kus kahe või enama Euroopa kooli õpilased omandavad uusi ainealaseid ja kultuuridevahelisi teadmisi ning arendavad oma digioskuseid ja võõrkeelt.

Loe edasi...

Tulemustega oskuste festivalilt Noor Meister 2019

Reedel ja laupäeval toimus Tallinnas Noor Meister 2019 kutsevõistlus.
Meie kool osales kokku 12 erialal ja saavutati väga häid tulemusi.

Loe edasi...

 

Otsime aasta õppijat

Õpilaste 2019 suvine vastuvõtt

Informatsioon õpilaste 2019 suviseks vastuvõtuks (põhikonkurss) avatud õppekavade, ajakava ja õpilaste vastuvõtu tingimuste on leitav Sisseastujale.

0

Traditsioonilinilisele maaeluministri vastuvõtule kutseõppeasutustele, Eesti Maaülikooli, TTÜ Eesti Mereakadeemia ja TTÜ Toiduainete Instituudi põllumajandusvaldkonna ja kalanduse erialade parimatele lõpetajatele, mis toimub 29. juunil 2016. a algusega kell 12.00 Maaeluministeeriumi suures saalis on esitatud ja kutsutud käeoleva aasta veebruaris Pärnumaa Kutsahariduskeskuse Voltveti koolituskeskuses metsamajanduse (metsuri) eriala lõpetanud (põhikoolijärgne õpe, mis annab kutsekeskhariduse) Raplamaalt pärit Marcel Lahe.

Marcel plaanib jätkata metsandusalaseid õpinguid, et omandada metsaspetsialisti kutse. Õpingute kõrvalt töötab noormees Metsahaldur OÜ metsakasvatajana. Tööalased eesmärgid on suurendada töömahtusid ning tõsta kvaliteeti veelgi. Teha koostööd metsaomanikega metsa pindalast olenemata, erinevate metsanduse ettevõtetega ja kindlasti ka välisinvestoritega. Hobi korras tahab tubli vilistlane jätkata raiesportlasena, sealjuures treenida koos Eesti paremikuga.     

marcel lahe      

 

 

 

                                                        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kevadkarikas 2014, puhkepaus, foto erakogu