Uudised

MÄNG "PÜÜA PKHK TEKKEL JA TEE PILTI"

Alates tänasest 18.05.2020 on Pärnu bussipeatustes üleval Pärnumaa Kutsehariduskeskuse reklaam, mis kutsub teid põnevat ametit õppima.

Loe edasi...

Pärnumaa Kutsehariduskeskuse peale eriolukorda alates 18.05.2020

Info uuendatud 13.05.2020

Alates 18.05.2020 toimub Pärnumaa Kutsehariduskeskuses õppetöö tunniplaani alusel nii distantsõppena kui ka osaliselt koolimajas.

Loe edasi...

 

Otsime aasta õppijat

Pärnumaa Kutsehariduskeskus peale eriolukorda alates 18.05.2020

Alates 18.05.2020 toimub Pärnumaa Kutsehariduskeskuses õppetöö tunniplaani alusel nii distantsõppena kui ka osaliselt koolimajas.  Loe lähemalt

Kandideeri Erasmus+ õpirändesse

Täida ankeet siin

Õpilaste vastuvõtt töökohapõhisesse (PRÕM) õppesse

Tule õppima ja kandideeri 09. märts-29. mai põhihariduse baasil kelneri õppekavale. Lisainformatsioon Sisseastujale.

012

Traditsioonilinilisele maaeluministri vastuvõtule kutseõppeasutustele, Eesti Maaülikooli, TTÜ Eesti Mereakadeemia ja TTÜ Toiduainete Instituudi põllumajandusvaldkonna ja kalanduse erialade parimatele lõpetajatele, mis toimub 29. juunil 2016. a algusega kell 12.00 Maaeluministeeriumi suures saalis on esitatud ja kutsutud käeoleva aasta veebruaris Pärnumaa Kutsahariduskeskuse Voltveti koolituskeskuses metsamajanduse (metsuri) eriala lõpetanud (põhikoolijärgne õpe, mis annab kutsekeskhariduse) Raplamaalt pärit Marcel Lahe.

Marcel plaanib jätkata metsandusalaseid õpinguid, et omandada metsaspetsialisti kutse. Õpingute kõrvalt töötab noormees Metsahaldur OÜ metsakasvatajana. Tööalased eesmärgid on suurendada töömahtusid ning tõsta kvaliteeti veelgi. Teha koostööd metsaomanikega metsa pindalast olenemata, erinevate metsanduse ettevõtetega ja kindlasti ka välisinvestoritega. Hobi korras tahab tubli vilistlane jätkata raiesportlasena, sealjuures treenida koos Eesti paremikuga.     

marcel lahe      

 

 

 

                                                        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kevadkarikas 2014, puhkepaus, foto erakogu