Uudised

TRACKTION projekti uus e-uudiskiri

Pärnumaa Kutsehariduskeskus on projektipartneriks Erasmus+ koostööprojektis

Loe edasi...

Amserv hakkab toetama Pärnumaa Kutsehariduskeskuse autoeriala õppureid

Tugev konkurents tehnoloogia ja inseneeria valdkonnas on pannud ettevõtted omavahel järelkasvu nimel varasemast veelgi enam pingutama.

Loe edasi...

Siseviimistluse eriala õpilane sai Ceresiti stipendiumi.

Eelmisel aastal sõlmisid Henkel Balti OÜ ja Pärnumaa Kutsehariduskeskus ühise koostöölepingu.

Loe edasi...

 

Otsime aasta õppijat

Õpilaste vastuvõtt

Informatsioon õpilaste vastuvõtuks avatud õppekavade kohta asub Sisseastujale.

0

Traditsioonilinilisele maaeluministri vastuvõtule kutseõppeasutustele, Eesti Maaülikooli, TTÜ Eesti Mereakadeemia ja TTÜ Toiduainete Instituudi põllumajandusvaldkonna ja kalanduse erialade parimatele lõpetajatele, mis toimub 29. juunil 2016. a algusega kell 12.00 Maaeluministeeriumi suures saalis on esitatud ja kutsutud käeoleva aasta veebruaris Pärnumaa Kutsahariduskeskuse Voltveti koolituskeskuses metsamajanduse (metsuri) eriala lõpetanud (põhikoolijärgne õpe, mis annab kutsekeskhariduse) Raplamaalt pärit Marcel Lahe.

Marcel plaanib jätkata metsandusalaseid õpinguid, et omandada metsaspetsialisti kutse. Õpingute kõrvalt töötab noormees Metsahaldur OÜ metsakasvatajana. Tööalased eesmärgid on suurendada töömahtusid ning tõsta kvaliteeti veelgi. Teha koostööd metsaomanikega metsa pindalast olenemata, erinevate metsanduse ettevõtetega ja kindlasti ka välisinvestoritega. Hobi korras tahab tubli vilistlane jätkata raiesportlasena, sealjuures treenida koos Eesti paremikuga.     

marcel lahe      

 

 

 

                                                        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kevadkarikas 2014, puhkepaus, foto erakogu