Uudised

PKHK õpilased külastasid Sillamäed ja Narvat.

Ida-Virumaa KHK kutsel külastasid PKHK õpilased Sillamäed ja Narvat.

Loe edasi...

Kohe ongi traditsioonilise jõululaada aeg käes!

Kolmapäeval, 18. detsembril kell 10.00 – 13.00 toimub kooli B-korpuses traditsiooniline jõululaat. 

Loe edasi...

PÄRNUMAA TEHNOLOOGIAPÄEVAD 2020

23.-24.01.2020 toimuvad Pärnumaa Kutsehariduskeskuse, Pärnumaa Arenduskeskuse ja Pärnu Linnavalitsuse koostöös Pärnumaa tehnoloogiapäevad, mis on suunatud Pärnu linna põhikooli ja gümnaasiumiõpilastele.

Loe edasi...

 

Otsime aasta õppijat

Õpilaste vastuvõtt töökohapõhisesse (PRÕM) õppesse

Avatud on vastuvõtt põhihariduse nõudeta keevitaja õppekavale. Lisainformatsioon Sisseastujale.

PKHK tantsuvõistlus

17. detsembril toimub kooli auditooriumis kell 15.00 tantsuvõistlus. Tegemist on ühtlasi meie kooli selleaastase jõulukontserdiga. Ootame kõiki kaheksale võistlejale kaasa elama ning pöialt hoidma.

01

Traditsioonilinilisele maaeluministri vastuvõtule kutseõppeasutustele, Eesti Maaülikooli, TTÜ Eesti Mereakadeemia ja TTÜ Toiduainete Instituudi põllumajandusvaldkonna ja kalanduse erialade parimatele lõpetajatele, mis toimub 29. juunil 2016. a algusega kell 12.00 Maaeluministeeriumi suures saalis on esitatud ja kutsutud käeoleva aasta veebruaris Pärnumaa Kutsahariduskeskuse Voltveti koolituskeskuses metsamajanduse (metsuri) eriala lõpetanud (põhikoolijärgne õpe, mis annab kutsekeskhariduse) Raplamaalt pärit Marcel Lahe.

Marcel plaanib jätkata metsandusalaseid õpinguid, et omandada metsaspetsialisti kutse. Õpingute kõrvalt töötab noormees Metsahaldur OÜ metsakasvatajana. Tööalased eesmärgid on suurendada töömahtusid ning tõsta kvaliteeti veelgi. Teha koostööd metsaomanikega metsa pindalast olenemata, erinevate metsanduse ettevõtetega ja kindlasti ka välisinvestoritega. Hobi korras tahab tubli vilistlane jätkata raiesportlasena, sealjuures treenida koos Eesti paremikuga.     

marcel lahe      

 

 

 

                                                        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kevadkarikas 2014, puhkepaus, foto erakogu