Uudised

Henkel Balti toetab kutseharidust

Et toetada üldehituse ja siseviimistluse eriala parimaid õppureid, on Henkel Balti otsustanud luua Ceresiti stipendiumi. Stipendiumile saavad kandideerida kõik Pärnumaa Kutsehariduskeskuse (PKHK) üldehituse ja siseviimistluse eriala õpilased, Loe edasi...

Töötoad Pärnu Vanalinna Põhikoolis reedel, 2. novembril

Pärnu Vanalinna Põhikoolis toimub 29. oktoobrist kuni 2. novembrini loodus- ja reaalainete nädal. Pärnumaa Kutsehariduskeskus (PKHK) võtab sellest osa töötubadega, mis toimuvad 2. novembril Pärnu Vanalinna Põhikoolis 8. ja 9. klasside õpilastele. Loe edasi...

3. Euroopa kutseoskuste nädala üritused Pärnumaa Kutsehariduskeskuses (5.-9. november)

Pärnumaa Kutsehariduskeskuse lahtiste uste päevad toimuvad 8. ja 9. novembril 3. Euroopa kutseoskuste nädala raames, mis leiab aset 5.-9. november 2018.

Loe edasi...

Õpilaste vastuvõtt 2018/2019

Hea õpilaskandidaat. Õpilaste vastuvõtuks (sügis-talv) on avatud nooremaedniku (töökohapõhine õpe) ja CNC töötlemiskeskuse operaatori (koolipõhine õpe) õppekavad. Lisainformatsioon dokumentide vastuvõtu kohta asub SIIN.  

0

Traditsioonilinilisele maaeluministri vastuvõtule kutseõppeasutustele, Eesti Maaülikooli, TTÜ Eesti Mereakadeemia ja TTÜ Toiduainete Instituudi põllumajandusvaldkonna ja kalanduse erialade parimatele lõpetajatele, mis toimub 29. juunil 2016. a algusega kell 12.00 Maaeluministeeriumi suures saalis on esitatud ja kutsutud käeoleva aasta veebruaris Pärnumaa Kutsahariduskeskuse Voltveti koolituskeskuses metsamajanduse (metsuri) eriala lõpetanud (põhikoolijärgne õpe, mis annab kutsekeskhariduse) Raplamaalt pärit Marcel Lahe.

Marcel plaanib jätkata metsandusalaseid õpinguid, et omandada metsaspetsialisti kutse. Õpingute kõrvalt töötab noormees Metsahaldur OÜ metsakasvatajana. Tööalased eesmärgid on suurendada töömahtusid ning tõsta kvaliteeti veelgi. Teha koostööd metsaomanikega metsa pindalast olenemata, erinevate metsanduse ettevõtetega ja kindlasti ka välisinvestoritega. Hobi korras tahab tubli vilistlane jätkata raiesportlasena, sealjuures treenida koos Eesti paremikuga.     

marcel lahe      

 

 

 

                                                        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kevadkarikas 2014, puhkepaus, foto erakogu