Nowadays dilemma: Digitally Social or Socially Excluded?

Täiskasvanute koolituse osakonnas on kaasatud Comeniuse koostööprojekti: Nowadays dilemma: Digitally Social or Socially Excluded? kokku 16 õpilast ja 8 õpetajat.  Koostöö projektis osalevad lisaks meie koolile Hollandi, Türgi ja Soome kool.
Valminud on projekti koduleht http://titan.saiedu.fi/digitally/, kus on üleval projektiga seotud tööd ja tegemised.
Antud projekti raames diskuteeritakse erinevatel sotsiaalmeedia plusse ja miinuseid kajastavatel teemadel. Toimunud on debatid,  esitluste konkursid, luuletuste esitlemine, läbi viidud küsitlused ja fotonäitus. Kokku on projektis kolm projektikohtumist- Türgis, Eestis, Hollandis ja Soomes. Õpilaste ja õpetajate tagasiside Eesti projektikohtumise osas oli äärmiselt positiivne ja soe. Meie kooli õpilased tõid välja, et said väga hea kogemuse just organiseerimise, meeskonnatöö ja üksteise toetamise ning aitamise näol.

Projektimeeskonnas tekkis sünergia ja ühtekuuluvus-tunne. Külalised toonitasid nädala väga põnevat ajakava, suurepärast organiseerimist ja sooja vastuvõttu.
Vaata projekti meediakajastust:http://www.parnupostimees.ee/2784864/kutsehariduskeskuses-oli-teemaks-sotsiaalne-torjutus

Loe 19.04. - 24.04.2015 Soomes toimunud projekti lõppkohtumise kohta SIIT.