Tegevus „Tööturu vajadustele vastava kutse- ja kõrghariduse arendamine“ (PRÕM)

Alategevus 8.6 „Täiendavate töökohapõhise õppe õppekohtade loomine“el sotsiaalfond horisontaalne v
PERIOOD
: 1.03.2015 - 31.12.2018

Elluviija: SA INNOVE
Partnerid: kutseõppeasutused ja kõrgkoolid, kes omavad õppe läbiviimise õigust ning Eesti Tööandjate Keskliit.

SA INNOVE on lähtudes haridus- ja teadusministri 05.09.2015 käskkirjast nr 316 „Toetuse andmise tingimuste kehtestamine tegevuste "Praktikasüsteemi arendamine kutse- ja kõrghariduses sh õpetaja koolituse koolituspraktika" ja "Kutsehariduse maine tõstmine, õpipoisiõppe laiendamine" elluviimiseks“ ja selle lisast, sõlminud Pärnumaa Kutsehariduskeskusega partnerluslepingu nr 1.1-6/205, 01.10.2015, mis kehtib kuni programmi lõpuni õppurite olemasolul. Lepingu ese on PRÕM alategevuse nr 8.6 „Täiendavate töökohapõhise õppe õppekohtade loomine“ elluviimine.
Töökohapõhine õpe ehk õpipoisiõpe on kutseõppe tasemeõppe vorm, kus ettevõttes või asutuses toimuva õppe osakaal on tavapärasest oluliselt suurem, moodustades vähemalt 2/3 õppe mahust.

Kontaktid:
Mare Raid, tel 56 794 400, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
PRÕM programmi koordinaator Pärnumaa Kutsehariduskeskuses

Lisainfo:
http://www.innove.ee/et/organisatsioonist/programmid-ja-projektid/prom
Loe lisaks töökohapõhisest õppest ehk õpipoisiõppest SA Innove kodulehelt, Haridus- ja Teadusministeeriumi kodulehelt ja Pärnumaa Kutsehariduskeskuse kodulehelt.