Silberauto OÜ

Silberauto on üks suuremaid autode müügi- ja teenindusettevõtteid Eestis. Silberauto on rahvusvaheline ettevõte, mis soovib lahendada oma klientide kõik autovaldkonnaga seotud vajadused ja soovid. See tähendab ennekõike, et ettevõte pakub laialdasi valikuvõimalusi Saksa, Ameerika ja Jaapani kvaliteetkaubamärkide toodangu hulgast. Silberauto valikus on nii uusi kui kasutatud sõidu- ja tarbesõidukeid. Küllaltki suure osa müüdavatest autodest moodustavad esindusautod.

Silberautol on esindused Eesti ja Leedu suuremates linnades, kus müüakse sõidukeid, pakutakse margiteenindust ja võimaldatakse tellida varuosi. Silberauto tütarettevõtted tegelevad sõidukite pealis- ja ümberehitusega.

AS Silberauto on Pärnumaa Kutsehariduskeskuse, Kuressaare Ametikooli ning Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakooli õppepraktika baasettevõtteks. Silberauto spetsialistid osalevad koolitustegevuse läbiviimisel ja korraldamisel koolides.

Oma pädevuse suurendamiseks on AS Silberauto spetsialistidel omakorda õigus õppeasutuselt saada õppemetoodilist konsultatsiooni. Toimub koostöö õppevahendite ja tehnilise informatsiooni vallas.

AS Silberauto sooviks on toetada noorte spetsialistide välja kujunemist ning läbi selle aidata kaasa ühiskonna arengule tervikuna. Silberauto on osaline võrgustikus Unistused Ellu, mis koondab mõjukaid Eesti ettevõtteid, kelle sooviks on aidata kaasa noorte ettevõtlikkuse arenemisse, väljendugu see see siis edukate ettevõtete loomises või laiemalt edukas töös mis tahes valitud suunal.

AS Silberauto on ettevõte, mis soovib toetada innovatiivseid ettevõtmisi ja anda tuult tiibadesse oma valdkonna parimatele kõrgeimate eesmärkide saavutamiseks. Silberauto toetab igakülgselt innovatiivseid ettevõtmisi ja soovib panustada tehnilise väljaõppe arengusse Eestis. Tehnoloogia valdkonnas teeb Silberauto koostööd Tallinna Tehnikaülikooli ja Tallinna Kõrgema Tehnikakooliga, sellega toetab ettevõte ka noorte inseneride väljaõpet.

AS Silberauto kontaktid: 
Järvevana tee 11, Tallinn 11314 
Üldtelefon +372626 6050 
Faks 626 6066 
Veebiaadresswww.silberauto.ee 
E-postSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.