VET School as Entrepreneurial Hub

Projekti nr: 2014-1-ES01-KA202-004433
Projekti periood: 01.09.2014-31.08.2016

Pärnumaa Kutsehariduskeskuse täiskasvanute koolituse osakonnas alustati 2014 aasta sügisel Erasmus+ strateegilise partnerluse projektiga „VET School as Entrepreneurial Hub“.

Projekti eesmärgiks on selgitada välja ja kaardistada kutsekooli ettevõtlusõppe hetkeolukord ja toetussüsteemi loomise võimalused. Visiooniks on toetada ja edendada kutsekoolide innovaatilist rolli kohaliku ning piirkondliku ettevõtluse arendajana.

Projekt on ülesse ehitatud ideede vahetamisele, kogemuste ja praktikate jagamisele partneritega läbi nelja seminari vormis õppereisi ning külastades parimaid praktilisi näiteid neljas Euroopa riigis. Projekti käigus jagatakse häid näiteid ning praktikaid antud vallas Hispaania, Eesti, Soome, Belgia ja Kreeka erinevate ettevõtlusega tegelevate institutsioonide ja kutsekoolide vahel ning luuakse projekti koduleht, kus on üleval erinevad praktikad (case- study-d), uuringud, õppereiside kokkuvõtted ja uudiskirjad.

Projekti esimene uudiskiri siin!
Projekti teine uudiskiri siin!
Projekti kolmas uudiskiri siin!
Projekti neljas uudiskiri siin!

Projektiga saad tutvuda: http://www.incuvet.eu/

https://www.facebook.com/IncuVET-548543698618476/timeline/

Projekti käigus jagatud praktikate eesti keelsed tõlked:
Hispaania praktikad 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Soome praktikad 1 2
Kreeka praktikad 1 2
Belgia praktikad 1 2

Projekti kontaktisikud: projekti projektijuht Teele Luks ja täiskasvanute koolituse osakonna juhataja Sirje Pauskar
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.      vetEU flag Erasmus vect POS