Põnevusi täis Oskuste ÖÖ Pärnumaa Kutsehariduskeskuses

Euroopa kutseoskuste nädala raames toimub Eestis suur kutsekoolide ülene Oskuste ÖÖ. Kolmandat korda toimuva üle-euroopalise teemanädala tänavuseks deviisiks on „Avasta oma anne”. Sellest inspireerituna avab ka Pärnumaa Kutsehariduskeskus ühel õhtul uksed, et tutvustada erinevate tegevuste kaudu oskusõppe eriilmelisust.

17. oktoobril 2019 kella 16.00–18.00 ootame kõiki huvilisi Pärnumaa Kutsehariduskeskusesse avastama oma uusi andeid ning tutvuma erinevate võimalustega.

Kell 16-18 pakutakse väga huvitavat ning mitmekülgset programmi, kust midagi põnevat ja kasulikku leidub igas vanuses osavõtjale.

Programmist leiab palju erinevaid tegevusi, tasuta teenuseid ning isetegemise ja kaasaelamise võimalusi. Kooli õppekorpuses on võimalik osaleda tasuta töötubades, kus saab omandada teadmiseid päikese energiast, pottseppa ametist, Autocad programmist, CNC tehnoloogiast või siis lihvida oma käsitööoskusi, meisterdada õppeköögis võrratuid flambeeritud roogasid, küpsetada söetaignal pitsat või hoopis õppida patsipunumist.

Võimalus on nautida massaaži, hellitada oma käsi spahoolitsuses ning kontrollida oma tervisenäitajaid.
Samuti saab igaüks ennast proovile panna põnevate ülesannete lahendamisel pimerajal ning avatud on ka öökohvik.

Õhtu lõpetuseks on kõigil võimalus nautida moeetendust „Uued kuued“.

Kõigi töötubades osalejate vahel loositakse välja erinevaid auhindu ning ahvatlevaks peaauhinnaks on Pärnumaa Kutsehariduskeskus välja pannud tasuta autokooli koha.

Töötubades osalemiseks või hoolitsuste eripakkumiste saamiseks tuleb end eelnevalt registreerida, sest nii töötubadesse kui massaaži ja käte hooldusesse on piiratud arv kohti.

REGISTREERI END SIIN

Lisainfo Oskuste ÖÖ programmi töötubade kohta on SIIN 


Lisaküsimuste korral pöörduge Pärnumaa Kutsehariduskeskuse õppe- ja karjäärinõustaja Lisette Kandima poole, kas e-posti See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefoni 44 59 465 teel.