Alates 20.05.2019 on Pärnumaa Kutsehariduskeskuse (PKHK) raamatukogus avatud eTwinningu projektitööle pühendatud näitus. eTwinning on üle-euroopaline veebipõhine koostööprojekt, kus kahe või enama Euroopa kooli õpilased omandavad uusi ainealaseid ja kultuuridevahelisi teadmisi ning arendavad oma digioskuseid ja võõrkeelt.

PKHK liitus eTwinningu projektiga 08.10.2006 aastal. Selle aja jooksul on kokku registreeritud 55 veebipõhist koostööprojekti ja nendega on seotud olnud 27 erinevat meie kooli õpetajat.Kõige aktiivsemad twinnijad on olnud Maie Jesjutina ja Ruth Leping, kelle idee oli ka näituse korraldamine.Toredaid veebipõhiseid koostööprojekte on veel erinevatel aegadel teinud Kristel Sepp, Sirje Tamm, Ly Kukk, Eesi Rosenberg, Endla Kuura, Taisi Talviste, Rita Pillisner, Külli Šorin jt.

Osaletud on üle-euroopalistes õpitubades ja konverentsidel. Osalejate tagasiside leiab eTwinningu blogis, mis on aadressil http://sopruskoolid.blogspot.com. Sel aastal pälvis kool ainsa kutsekoolina Eestis eTwinningu kooli märgi. eTwinningu projektitööd koordineerib koolis arendusosakonna juhataja Varje Tipp

Loe lähemalt projekti kohta http://www.etwinning.net