Välispraktika on hea võimalus panna oma julgus ja oskused proovile ning sooritada oma õppekavas sisalduv praktika mõne teise riigi ettevõttes või omandada esimene rahvusvaheline töökogemus pärast lõpetamist. Kandideeri kindlasti, kui oled julge, ettevõtlik, iseseisev, valdad inglise keelt ja sul on soov saada uusi kogemusi ning panna ennast proovile täiesti teistsuguses olukorras.Kandideerida saavad nii põhikoolijärgsed kui täiskasvanud õppijad, samuti 2019. aasta lõpetajad.

Praktika toimub Erasmus+ projekti "Mobility Makes Us Professionals VII" raames. Õpilasele kaetakse praktika sooritamisel kõik teise riiki reisimisega ja seal elamisega kaasnevad kulud.

Välispraktika kestab kuu aega ning praktika toimub õppekavas ettenähtud praktikaperioodil.

Kandideerimiseks:

1. Täida ära AVALDUS

2. Saada Europass CV (inglise keelne) ja motivatsioonikiri (inglise keelne) emailile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

3. Oota tulemusi juunis! 

Kui on küsimusi, siis kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.