Uudised

Pärnumaa Kutsehariduskeskus võtab osa Haapsalus toimuvast karjääriinfomessist

9. märtsil 11.00-14.00 toimub Haapsalu Põhikoolis Läänemaa noorte karjääriinfomess "Oma Rada 2018", kus on esindatud ka Pärnumaa Kutsehariduskeskuse messitiim ja toitlustusteeninduse töötuba.

Loe edasi...

Konverents "Kuhu lähed, kutseharidus?"

Olete oodatud konverentsile „Kuhu lähed, kutseharidus?“, mis toimub teisipäeval, 10. aprillil Pärnu Kontserdimajas kell 11-16. Konverentsi korraldavad Pärnumaa Kutsehariduskeskus (PKHK) ja Eesti Tööandjate Keskliit. Konverentsi kava: http://bit.ly/kuhuliigud Konverentsile registreerimine kestab kuni 29.märtsini,

Loe edasi...

Kutsehariduse edendamise innovatsioonikohvik toimub koostöötamiskeskuses Forwardspace

Pärnumaa Kutsehariduskeksus (PKHK) kutsub osalema ja kaasa mõtlema kutsehariduse edendamise innovatsioonikohvikus (KEIK). Viies valdkonnapõhine KEIK teemal informatsiooni - ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT), toimub neljapäeval, 22. märtsil kl 15 Forwardspace ruumides (Akadeemia 1, Pärnu). Loe edasi...

Õpilasvarjutamine Pärnumaa Kutsehariduskeskuses

Kooli erialadest huvitatutel on võimalik tulla üheks päevaks endale meelepärasele erialale õpilasvarjuks. Registreeri soov õpilasvarju vormis. Lisainformatsioon: Kersti Oksaar (õppe- ja karjäärinõustaja).

0

Traditsioonilinilisele maaeluministri vastuvõtule kutseõppeasutustele, Eesti Maaülikooli, TTÜ Eesti Mereakadeemia ja TTÜ Toiduainete Instituudi põllumajandusvaldkonna ja kalanduse erialade parimatele lõpetajatele, mis toimub 29. juunil 2016. a algusega kell 12.00 Maaeluministeeriumi suures saalis on esitatud ja kutsutud käeoleva aasta veebruaris Pärnumaa Kutsahariduskeskuse Voltveti koolituskeskuses metsamajanduse (metsuri) eriala lõpetanud (põhikoolijärgne õpe, mis annab kutsekeskhariduse) Raplamaalt pärit Marcel Lahe.

Marcel plaanib jätkata metsandusalaseid õpinguid, et omandada metsaspetsialisti kutse. Õpingute kõrvalt töötab noormees Metsahaldur OÜ metsakasvatajana. Tööalased eesmärgid on suurendada töömahtusid ning tõsta kvaliteeti veelgi. Teha koostööd metsaomanikega metsa pindalast olenemata, erinevate metsanduse ettevõtetega ja kindlasti ka välisinvestoritega. Hobi korras tahab tubli vilistlane jätkata raiesportlasena, sealjuures treenida koos Eesti paremikuga.     

marcel lahe      

 

 

 

                                                        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kevadkarikas 2014, puhkepaus, foto erakogu