Uudised

Infopäev PKHK lõpetajatele

Teisipäeval, 25. aprillil algusega kell 12.25 toimub B-korpuse aulas B303 infopäev Pärnumaa Kutsehariduskeskuse viimaste kursuste õpilastele, et neil oleks kergem oma edasisi haridus- ja/või tööalaseid valikuid teha ning töömaailmas paremini hakkama saada.

Loe edasi...

Üleskutse – „Kõik liikuma!“ südamekuu raames

Aprillis tähistatakse üle Eesti südamekuud ja südamenädalat, mille raames toimub terve aprillikuu jooksul üle Eesti ja ka Pärnumaa Kutsehariduskeskuses (PKHK) palju erinevaid liikumisüritusi.

Loe edasi...

Salliva Kooli foorumteater Pärnumaa Kutsehariduskeskuses

Pärnumaa Kutsehariduskeskus võtab osa Salliva Kooli haridusprogrammist, mille üheks sihtrühmaks on ka kutsekooli õpilased. Programm on mõeldud kiusamise ennetamiseks. Loe edasi...

Põhikonkurss 2017

Informatsioon 2017 õpilaste suviseks dokumentide vastuvõtuks avatavate õppekavade kohta asub siin.


Loe edasi...

Rahuloluküsitlused 2017

Hea Pärnumaa Kutsehariduskeskuse õpilane ja lapsevanem, palume Teil osaleda kooli rahulolu-uuringus. Õpilased leiavad lingi küsitlusele siit ning lapsevanemad saavad oma arvamust avaldada siin.  Teie poolt antud vastused aitavad kooli edasise arengu planeerimisel, probleemide ja kitsaskohtade lahendamisel. Loodame väga, et leiate selle aja ning jagate meiega oma arvamusi ja mõtteid!        


Loe edasi...
01

Hea Pärnumaa Kutsehariduskeskuse õpilane ja lapsevanem, palume Teil osaleda kooli rahulolu-uuringus.

Õpilased leiavad lingi küsitlusele siit ning lapsevanemad saavad oma arvamust avaldada siin

Teie poolt antud vastused aitavad kooli edasise arengu planeerimisel, probleemide ja kitsaskohtade lahendamisel. Loodame väga, et leiate selle aja ning jagate meiega oma arvamusi ja mõtteid!